با فرشتگان نگهبان خود صحبت کنید.

مطمئن باشید که اون ها صدای شما رو میشنون و به سوالات و در خواست های شما جواب میدن.

مثلاً شما مشغله ی ذهنی دارید و از فرشتگان و خداوند درخواست کمک میکنید ، منتظر پاسخ هستید ، اما در اون لحظه نه چیزی میشنوید و نه چیزی از درون شنیده میشه . در این لحظه نا امید نشید.

چندین و چندین بار درخواستتون رو تکرار کنین و با فرشتگان اینگونه صحبت کنید : به کمک شما نیاز دارم ، کمکم کنید ، من پیام شما رو دریافت نکردم ، واضح تر پیام خودتون رو به من برسونید .(حتما نباید این گفته ها رو بر زبون بیارین ، چون خداوند و فرشتگان فکر شما رو هم میخونن ، پس با فکر هم میتونید این درخواست ها رو داشته باشید.) پیام فرشتگان میتونه از طریق ذهن و یا درون به شما اعلام بشه ، به عنوان مثال ایده ای در ذهن شما ایجاد بشه ، فکری تازه به دهنتون برسه ، این ها همون الهامات الهی هستند . اما راه دیگری هم هست و اون دیدن اعداد یا سایر نشانه های فیزیکی یا شنیدن کلامی می باشد

شما یک مرکز انتقال در جهان هستی اید، که هر ثانیه فرکانسی

پاکسازی‌ انباشتگی (۳)

پاکسازی‌ انباشتگی قسمت دوم

، ,رو ,فرشتگان ,ها ,هم ,صحبت ,شما رو ,با فرشتگان ,صحبت کنید ,نگهبان خود ,فرشتگان نگهبان

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرجع رسمی مقالات لوازم آرایش امروز لوله پلی اتیلن پایپ ایران جدیدترین موسیقی های ( Tribal_Mashup_Trance_Remix ) mina lotfy [بی نِشون] K-POP المفید وبلاگ النا جان جاروبرقی صنعتی | فروش انواع جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی