تجربه_جذب اعضای دوره استاد شریفه غلامی:

با عرض سلام و احترام خدمت استاد بزرگوارم استادی که کلامشون انقدر دلنشین هستش به دل آدم میشینه استاد عزیزم خواستم بگم من تمرین میوه رو انجام دادم عکسش رو براتون میفرستم باور کنید وقتی از نزدیک دیدم یه طوری شدم چی بگم استاد که ما چیکار کردیم با وجودمون اصلا گفتنی نیست استاد انگار تو یه دنیای ناشناخته پا گذاشتم که هرروز یه چیز تازه به روم بازم میشه یه چیز تازه یاد میگیرم منی که ‌چهل و سه سال از عمرم بیهوده هدر رفت تو نا آگاهی!
 اینم بگم استادم سنم به قیافه ام نمیخوره جوون تر از سنم نشون میدم
خدا رو شکر میکنم که شما فرشته زمینی رو سر راه زندگی من قرار دادش استاد مهربونم من چهارماه با شوهرم زندگی کردم با وجود دوشیزه بودن جدا شدم تو هفته ای که تمرین آرامش بود جدا شدم ولی اینو بگم تمرین ها خیلی کمکم کردش مخصوصا حرفهاتون.
منی که کلی مسائل تو زندگیم پیش اومد خیلی بهم کمک کردش حتی بهم گفتن که تو چطوری آروم شدی هرکی بود نمی تونست دوام بیاره اینو اول از لطف خدای مهربونم دارم که هیچ وقت تنها نزاشته منو دوم از لطف شما فرشته زمینی ام دارم که آرامش رو بدست آوردم دوست مهربونم سر نمازم همیشه دعا گوی شما هستم با بقیه دوستان گروه که همیشه شادوتندرست باشین به آرزوهای دلتون برسین.استاد بزرگوارم از جذب بگم که #خریدگوشی بود که به لطف خدای مهربونم با کمک شما فرشته زمینیم خریدم یه چیز دیگه هم بگم از جمله الهام بخشم که تونستم با گفتن جمله الهام بخشم روی خواهر زاده ام که حالش بد بودش همه می گفتن ببرید بیمارستان همون بچه حالش خوب شدش.فردای آنروز که فقط هفت سالش هستش برام شعر خونده گفته خاله برقص  استاد مهربونم پاکسازی خیلی تاثیر داره واقعا اینو فهمیدم چون چیزایی رو میبینم در ضمن.از طریق تکنیک ضربه تراپی هم دو چیز هم که فکرمو ناراحت میکرد حل شدش خدایا رو هزاربار از صمیم قلبم شکر میکنم که شما رو سر راه زندگی من قراره داده ‌استاد عزیزم همه رو بخشیدم چون فهمیدم برای نزدیک شدن به خدا باید صاف زلال باشی  فرشته من دنیامو عوض کردی ندیده عاشقتونم دوستتون دارم من هدفم عشق واقعی هستش عشقی که خداوند برام در نظر گرفته تا خدا رو دارم خیالم راحته پس فقط تمرینات رو انجام میدم تابه هدفم برسم  یه زندگی عالی با یه عشق عالی اون چیزی که خدا صلاح میدونه به وقت و زمان خودش با توکل به خودش وبا کمک شما فرشته زمینی من منو ببخشید اگه حرفام طولانی بودش چون خیلی دوست داشتم باهاتون حرف بزنم.
با توکل برخدای قدرتمندم بازم به زودی از جذب هام براتون پیام میدم دوستتون دارم

شما یک مرکز انتقال در جهان هستی اید، که هر ثانیه فرکانسی

پاکسازی‌ انباشتگی (۳)

پاکسازی‌ انباشتگی قسمت دوم

رو ,استاد ,یه ,بگم ,مهربونم ,تو ,شما فرشته ,فرشته زمینی ,یه چیز ,سر راه ,میکنم که ,استاد شریفه غلامی ,دوره استاد شریفه

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یادداشت‌های چندوقت یکبار در مورد موضوعات سیاسی و‌احتماعی سایت تفریحی اطلاعات املاک اصفهان لپ تاپ استوک آموزش تحلیل تکنیکال پیام نوری ها دوره آموزشی مکالمه زبان انگلیسی | آموزش فشرده مکالمه زبان استادفایل تلاش برای آشنایی با مهندسی پزشکی آشپزی غذاهای دریایی